
Підшипник приводу вентилятора DAF, маточини IVECO DAILY (SKF)
4 539 ₴
- В наявності
- Код: 334388
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник приводу вентилятора DAF, маточини IVECO DAILY (SKF)
Висота 55 мм Внутрішній діаметр 55 мм Зовнішній діаметр 90 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VKBA 7005 |
| Ширина | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | SKF |
| Модель/Артикул | VKBA7005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 539 ₴