
Манжета маточини (Elring) 0256644657
445 ₴
- В наявності
- Код: 318859
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Манжета маточини (Elring) 0256644657
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 817.260 |
| Внутрішній діаметр | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 167 мм |
| Висота | 13 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Модель/Артикул | 817.260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴