Радіатор охолодження (NRF)
Купуючи в нас, ви завжди можете бути впевнені в якості придбаного товару! Радіатор охолодження MERCEDES Радіатор у двигунах внутрішнього згоряння призначений для відведення гарячого повітря від деталей автомобіля. На сайті нашого інтернет-магази Ви без проблем зможете підібрати цікаві Вас запчастини на вантажні авто, причепи та напівпричепи, сільськогосподарську техніку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 53784 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 485 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | NRF |
| Модель/Артикул | 53784 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 874 ₴
