
Підшипник роликовий конічний маточинки VOLVO (SKF)
3 204 ₴
- В наявності
- Код: 380362
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний маточинки VOLVO (SKF)
VOLVO FH12, FH16, FL6, FL7, FL10, FM12, FL12, F10, F12, F16, FS7, NH12, B7 Внутрішній діаметр 95,2 мм Зовнішній діаметр 168,3 мм Ширина 41,3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VKHB 2042 |
| Ширина | 41.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 95.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 168.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | SKF |
| Модель/Артикул | VKHB2042 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 204 ₴