
Барабан гальмівний ROR (висота 238 мм) (Meritor)
11 348 ₴
- В наявності
- Код: 249756
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барабан гальмівний ROR (висота 238 мм) (Meritor)
Барабан гальмівний ROR (висота 238 мм) (Meritor) ROR LM, LC, TM, TC 420x180, 10 відв Купуючи в нас ви завжди можете бути впевнені в якості придбаного товару! На сайті нашого інтернет-магази Ви без проблем зможете підібрати цікаві Вас запчастини на вантажні авто, причепи та напівпричепи, сільськогосподарську техніку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MERITOR |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 21220183V |
| Висота | 238 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Діаметр барабана | 419 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | Meritor |
| Модель/Артикул | 21220183V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 348 ₴