
Фільтр повітряний (E428L01) (Donaldson) (MAN TGA, TGX, TGL, SITRAK)
2 759 ₴
- В наявності
- Код: 230730
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний (E428L01) (Donaldson) (MAN TGA, TGX, TGL, SITRAK)
Купуючи в нас, ви завжди можете бути впевнені в якості придбаного товару! Фільтр повітряний (Donaldson) Повітряний фільтр двигуна — паперовий, повстяний або інший повітроочисний елемент, що запобігає потраплянню пилу та частинок бруду в систему приготування паливоповітряної суміші. Так само як оливний і паливний фільтр, повітряний сприяє стабільній і безперебійній справній роботі двигуна внутрішнього згоряння. На сайті нашого інтернет-магази Ви зможете підібрати цікаві Вас запчастини на вантажні авто, причепи та напівпричіпи, сільськогосподарську техніку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Donaldson |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | P782936 |
| Довжина | 467 мм |
| Внутрішній діаметр | 168 мм |
| Зовнішній діаметр | 266 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | Donaldson |
| Модель/Артикул | P782936 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 759 ₴