
Колодка гальмівна MDP3087K 29061 / 29087 (Meritor)
6 853 ₴
- В наявності
- Код: 259690
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальмівна MDP3087K 29061 / 29087 (Meritor)
Колодка гальмівна ■ Чудові гальмівні характеристики за температур понад 500 градусів ■ Велика гальмівна потужність і гальмівне зусилля ■ Стійка та надійна робота гальм ■ Низький знос гальмівних дисків ■ Низький знос гальмівних колодок проти інших виробів вторинного ринку ■ У разі важкого навантаження гальмівні колодки Meritor Premium мають найкращі робочі характеристики, ніж інші стандартні колодки європейського вторинного ринку ■ Виріб із довгим терміном експлуатації, що зберігає всі особливості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MERITOR |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | MDP3087K |
| Висота | 108 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | Meritor |
| Модель/Артикул | MAX087K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 853 ₴