
Елемент фільтра повітряної кабіни SCANIA (Mahle)
445 ₴
- В наявності
- Код: 314194
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елемент фільтра повітряної кабіни SCANIA (Mahle)
Елемент фільтра повітряної кабіни 70515239
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | LA 502 |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | MAHLE |
| Модель/Артикул | LA502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴