
Підшипник роликовий конічний MAN, MB, VOLVO (33217) (SKF)
4 094 ₴
- В наявності
- Код: 326726
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | SKF VKHB2225 |
| Ширина | 49 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKHB 2225 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Модель/Артикул | VKHB2225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 094 ₴