
Підшипник роликовий циліндричний DAF (SKF)
5 874 ₴
- В наявності
- Код: 329547
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий циліндричний DAF (SKF)
Внутрішній діаметр 45 мм Зовнішній діаметр 106,5 мм Ширина 31 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VKT 8999 |
| Ширина | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 106.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | SKF |
| Модель/Артикул | VKT8999 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 874 ₴