
Ступиця колеса 3434365000, 1003457 (SKF)
10 858 ₴
- В наявності
- Код: 484876
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця колеса 3434365000, 1003457 (SKF)
Ступиця колеса 3434365000, 1003457 (SKF)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VKBA 5549 |
| Ширина | 112 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 196 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | SKF |
| Модель/Артикул | VKBA5549 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 858 ₴