
Ступиця з підшипниками MAN, IVECO (SKF)
14 507 ₴
- В наявності
- Код: 333130
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця з підшипниками MAN, IVECO (SKF)
MAN TGA, TGM I, TGS I, TGX I, E2000, F2000, M 2000 L, M 2000 M, L2000, F9, F90, F90 Unterflur, M90, G90, G, CLA, LION'S CITY, LION'S COACH, LION'S COMFORT, LION'S STAR, HELICON, EM, HOCL, NG, NL, NM, NU, R, SD, SG, SL II, SM, SR, SU, UL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VKBA 5377 |
| Ширина | 130 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | SKF |
| Модель/Артикул | VKBA5377 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 507 ₴