
Підшипник маточини BMW, GM, OPEL (к-т), вентилятора MAN, NEOPLAN (SKF)
1 335 ₴
- В наявності
- Код: 483534
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини BMW, GM, OPEL (к-т), вентилятора MAN, NEOPLAN (SKF)
Виконання підшипника Радіально-упорний підшипник Внутрішній діаметр 37 мм Зовнішній діаметр 74 мм Ширина 45 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VKBA 1318 |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | SKF |
| Модель/Артикул | VKBA1318 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴