
Комплект підшипників роликових конічних DAF (1691621) (пр-во SKF)
15 931 ₴
- В наявності
- Код: 484878
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипників роликових конічних DAF (1691621) (пр-во SKF)
Внутрішній діаметр 1 69,80 мм Внутрішній діаметр 2 70,00 мм Зовнішній діаметр 1 125,00 мм Зовнішній діаметр 2 125,00 мм Ширина 1 57,00 мм Ширина 2 57,00 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VKBA 5453 |
| Ширина | 114 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | SKF |
| Модель/Артикул | VKBA5453 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 931 ₴