
Сальник коленвала задний SCANIA (155X185X13) (Elring)
2 225 ₴
- В наявності
- Код: 365882
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала задний SCANIA (155X185X13) (Elring)
Сальник коленчатого вала задний SCANIA (155X185X13) (Elring)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 227.290 |
| Внутрішній діаметр | 155 мм |
| Зовнішній діаметр | 185 мм |
| Висота | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | ELRING |
| Модель/Артикул | 227.290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 225 ₴