
Підшипник роликовий конічний TRAILOR (KJM718149A/KM718110) (SKF)
1 780 ₴
- В наявності
- Код: 484859
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний TRAILOR (KJM718149A/KM718110) (SKF)
Внутрішній діаметр 90,00 мм Зовнішній діаметр 145,00 мм Ширина 35,00 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VKHB 2413 S |
| Ширина | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | SKF |
| Модель/Артикул | VKHB2413S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴