
Елемент фільтра повітряного DAF CF65, CF75 (2000-) (Donaldson)
3 649 ₴
- В наявності
- Код: 250502
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елемент фільтра повітряного DAF CF65, CF75 (2000-) (Donaldson)
Фільтр повітряний (Donaldson)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Donaldson |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | P785353 |
| Довжина | 397 мм |
| Внутрішній діаметр | 170 мм |
| Зовнішній діаметр | 267 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | Donaldson |
| Модель/Артикул | P785353 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 649 ₴