
Комплект підшипників роликових конічних RENAULT, VOLVO (пр.во SKF)
13 617 ₴
- В наявності
- Код: 483221
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипників роликових конічних RENAULT, VOLVO (пр.во SKF)
RENAULT TRUCKS C, T, K, MAGNUM, PREMIUM 2, KERAX VOLVO FE, FH, FH II, FH12, FH16, FL II, FM, FM7, FM9, FM12, NH12, B6, 7700, 8500, 8700, 9700, 9900
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | VKBA 5425 |
| Ширина | 115 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | SKF |
| Модель/Артикул | VKBA5425 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 617 ₴