
Фільтр повітряний DAF XF105 (E1084L, 1854407, C26024, 1931681) (Donaldson)
4 539 ₴
- В наявності
- Код: 263100
+380 (66) 238-71-64
- +380 (96) 986-99-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний DAF XF105 (E1084L, 1854407, C26024, 1931681) (Donaldson)
Фільтр повітряний (Donaldson)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Donaldson |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | P951919 |
| Довжина | 498 мм |
| Внутрішній діаметр | 148 мм |
| Зовнішній діаметр | 282 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без категорії | Без категорії |
| Бренд | Donaldson |
| Модель/Артикул | P951919 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 539 ₴